top of page

Mar, 31 gush

|

Rezidenca Suedeze, Vila nr. 65

Swedish Film Night

Sa i perket eventit Swedish Film Night jane te ftuar vetem nga alumni Suedez dhe persona qe kane jetuar ne suedi apo kane nje kontakt me Suedine. Ky event nuk eshte i hapur per publikun.

Registration is Closed
See other events
Swedish Film Night

Time & Location

31 gush 2021, 7:30 e pasdites – 9:10 e pasdites, GMT+2

Rezidenca Suedeze, Vila nr. 65

About the event

Swedish Night Film

Share this event

Logo-01.png
bottom of page