Enj, 27 sht | Kavaja Street

Sfidat dhe Mundësitë e Punësimit në Media

BËHU DHE TI PJESË E TRAJNIMIT ME PROFESIONISTË TË MEDIAS DHE KOMUNIKIMIT DHE PËRFITO MUNDËSINË E TË PUNUARIT ME IPR ALBANIA.
Registration is Closed

Time & Location

27 sht 2018, 4:00 e pasdites – 5:00 e pasdites
Kavaja Street, Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
Registration is Closed

Share This Event

Logo-01.png

© 2018 by ipralbania. All right reserved

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon